Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Ви завітали до нас як
Всього 24 людини
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 30 чоловік

БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Дата: 13 вересня 2022 о 11:41, Оновлено 13 лютого о 16:04

Алгоритм дій

учасників освітнього процесу Будинку творчості дітей та юнацтва

за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім!»,

«Повітряна тривога!»

Загальні положення

  1. Одним із джерел потенційної небезпеки на території області можуть бути, зокрема, рух ворожих літаків у напрямку області, або підтвердження про запуск балістичних ракет.
  2. Пам’ятайте: під час війни повітряна тривога не буває навчальною – щоразу, коли її оголошують, існує загроза життю. Це сповіщення про реальну загрозу удару з повітря. Тому не нехтуйте правилами! Навіть якщо емоційне виснаження високе, щоразу прямуйте до укриття. Пам’ятайте – після сигналу «Повітряна тривога!» не можна залишатися в будинках чи спорудах, особливо на верхніх поверхах.
  3. Усі працівники закладу освіти, незалежно від займаних посад, вихованці, учні, студенти повинні знати та суворо виконувати вимоги Інструкцій щодо дій персоналу при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій.
  4. Сигнал «Повітряна тривога» може бути отриманий з міської системи оповіщення (протяжне звучання сирен упродовж 10 хвилин означає подачу сигналу «Увага всім!», «Повітряна тривога!»), по телефону від секретаря чи керівника закладу, за допомогою застосунку «Повітряна тривога!» у вашому телефоні.
  5. Усім працівникам закладу освіти рекомендовано в робочий час активувати мережу доступу до інтернету та встановити на свої телефони застосунок «Повітряна тривога». 

Проведення навчальних занять. Алгоритм дій відповідальних осіб. Підготовчі заходи.

  1. Ознайомити заздалегідь усіх учасників освітнього процесу з місцем розташування укриттів фонду захисних споруд, а також правилами поведінки під час евакуації та розміщення в захисних спорудах.
  2. Якщо за однією захисною спорудою закріплено більше одного закладу, то розподіл учасників освітнього процесу за наявними спорудами фонду захисних споруд відбувається з урахуванням їх місткості та розташування на місцевості.
  3. Провести теоретичні та практичні навчання з учасниками освітнього процесу щодо виконання заходів Плану реагування на надзвичайні ситуації або Інструкції закладу освіти в яких передбачені відповідні дії на випадок отримання сигналу «Увага всім!», «Повітряна тривога!».
  4. Заздалегідь  розмістити всі покажчики напрямку руху до укриття для швидкого та безпечного проведення евакуаційних заходів учасників освітнього процесу.
  5. Під час евакуації та розміщення в захисній споруді учасників освітнього процесу має супроводжувати відповідальна особа з числа працівників закладу освіти.
  6. У закладі освіти призначаються відповідальні особи, які після евакуації перевірять заклад на наявність присутніх здобувачів освіти за межами захисної споруди.

Порядок дій при отриманні сигналу «Увага всім!»,

«Повітряна тривога!».

  1. За відповідним звуковим сигналом «Увага всім!», «Повітряна тривога!» здійснюється евакуація всіх учасників освітнього процесу до укриття за адресою м.Чернівці, вул. І.Підкови, 3.
  2. Педагогічний працівник спокійно повідомляє вихованцям, що оголошено сигнал повітряної тривоги, а тому треба припинити заняття.
  3. Педагогічний працівник нагадує дітям про головну мету та правила евакуації: не говорити, не бігти, не штовхатися, не повертатися.
  4. Педагогічний працівник акцентує увагу дітей на тому, що вони мають взяти всі свої речі і зараз всі разом пройти в безпечне місце.
  5. Вихованці, які знаходяться за межами кабінету гурткової роботи, під час сигналу повітряної тривоги негайно повинні повернутися до кабінету, до групи дітей!
  6. Педагогічний працівник бере з собою журнал гурткової роботи (де є список дітей, контакти батьків), свої особисті речі, очолює групу дітей і визначеним маршрутом рухається разом з ними в захисну споруду.
  7. Під час евакуації можна об’єднувати дві групи вихованців, й під час переміщення один педагог очолює колону, а інший завершує колону дітей двох груп.
  8. Педагогічні працівники та присутні батьки допомагають дітям з інвалідністю та маленьким дітям.
  9. Черговий працівник закладу перевіряє кабінети гурткової роботи, перевіряє вимкнення та знеструмлення всіх технічних засобів та освітлювальних приладів, закриває двері та вікна і теж переходить до захисної споруди.
  10. Після прибуття у визначене місце захисної споруди педагоги та працівники закладу забезпечують порядок, щоб вихованці могли швидко та обережно зайняти свої місця.
  11. Після того як усі вихованці займуть свої місця педагогічний працівник перевіряє наявність усіх дітей згідно списку.
  12. Під час перебування у захисній споруді педагогічні працівники повинні проводити заходи, щоб заспокоїти дітей та всіх, хто знаходиться в ній, а також заходи для комфортного та спокійного перебування в укритті.
  13. Після отримання звукового сигналу «Відбій повітряної тривоги!» педагог здійснює зворотну евакуацію назад до кабінетів гурткової роботи, дотримуючись тих самих правил.

Маршрут руху учасників освітнього процесу Будинку творчості дітей та юнацтва м. Чернівці до сховища в КМЦ «Садгора» можна переглянути за покликанням

ЦИВІЛЬНУ УГОДУ ПРО НАДАННЯ В КОРИСТУВАННЯ ЗАХИСНОЇ СПОРУДИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ, А САМЕ СПОРУДИ ПОДВІЙНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ за покликанням

Наше Укриття по вул. І. Підкови, 3 У КОМУНАЛЬНІЙ БЮДЖЕТНІЙ УСТАНОВІ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР САДГОРА М.ЧЕРНІВЦІВ

     

Нормативно-правове забезпечення за покликанням;

Дії у зонах на територях з відносно безпечним перебуванням (рекомендації населенню) можна переглянути за покликанням;

Безпечне освітнє середовище: нові виміри безпеки за покликанням;

Про методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в закладах освіти Чернівецької області у 2023/2024 н.р.можна переглянути за покликанням

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.